Приєднуйтесь до новорічного флешмобу на підтримку військових ЗСУ на Донбасі: #на_захисті_свята

Волонтерський фонд «Повернись живим» запропонував всім охочим приєднатися до новорічного флешмобу на підтримку українських військових на Донбасі.

Про це йдеться в публікації фонду на його сторінці у Фейсбуці.

«Поки на мирній землі прокладають маршрут від відділу делікатесів до алкогольної зони, а далі до ярмарки ялинок через крамниці подарунків та прикрас, українські воїни рухаються окопом до спостережного пункту, стежать за противником крізь тепловізор чи камеру спостереження та розвідують ворожу територію. Наша армія на варті в будь-які свята, тож і в День святого Миколая, і на Різдво, й опівночі 31 грудня чи о 6-й ранку 1 січня, і буде на варті щохвилини, кожного дня боронитиме Україну!», — пишуть волонтери.

Як зазначають волонтери, для участі у флешмобі необхідно зробити новорічне фото у військовому стилі чи з військовою атрибутикою, затегати військового, ветерана чи цілий підрозділ, який хочете привітати, опублікувати на своїй сторінці з тегом #на_захисті_свята та #військовийНР.

Волонтери закликають висловити моральну підтримку захисникам Вітчизни!

Як повідомлялося, казкове свято для власних дытей, навіть в умовах карантину, може створити кожент – один з варіантів – новорічний дитячий квест вдома.

Схожі публікації

Залишити коментар