Проект «Україна-Норвегія» пропонує ветеранам АТО/ООС безкоштовну професійну перепідготовку

15 вересня міністр у справах ветеранів України Сергій Бессараб та президент Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний Фонд Соціальної Адаптації» Володимир Рубцов підписали меморандум про співпрацю. Документ передбачає взаємодію з питань підтримки ветеранів у рамках проекту «Україна-Норвегія».

Про це повідомляє прес-служба Міністерства у справах ветеранів України.

Проект, повна назва якого «Перепідготовка та соціальна адаптація військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей», реалізується в Україні вже понад 16 років. За цей період його учасниками стали понад 10 тисяч осіб, серед них понад 1400 учасників АТО/ООС.

Участь у проекті надасть ветеранам можливість отримання освіту для успішного працевлаштування за спеціальностями, що користуються попитом на ринку праці України, або для створення власного (сімейного) бізнесу.

У рамках підписаного меморандумом передбачається проведення тренінгів, семінарів та навчальних візитів, надання інформації та консультацій щодо актуальних проектів у сфері адаптації ветеранів, їхніх родин і родин загиблих.

“Для нас важливо дати можливість ветеранам реалізувати себе. Участь в проекті – реальний шанс для ветеранів та їхніх родин отримати кваліфіковану професійну перепідготовку, а в подальшому успішно працевлаштуватися або відкрити власний бізнес”, – підкреслив Сергій Бессараб.

У свою чергу, Володимир Рубцов зазначив, що участь у проекті надає ветеранам не лише можливість отримати документ про отриману освіту.

“У взаємодії з державними установами, громадськими організаціями, фондами, місцевими адміністраціями і бізнесом, ми і після завершення курсів з перепідготовки, підтримуємо наших випускників. Все це дозволяє реалізувати не теоретичну, а реальну адаптацію учасників проекту у суспільстві”, – зазначив президент «Міжнародного Фонду Соціальної Адаптації».

Як повідомлялося, серіал “Точка нуль” — це зовсім інший, досі небачений бік війни. Усі актори — люди, які воювали в АТО і вирішили показати світу свою історію.

Схожі публікації

Залишити коментар