«Казали, що мамі я не потрібен»: 12-річний хлопчик з Маріуполя розказав, як потрапив до фільтраційного табору рф

від svit_admus

Росіяни продовжують тероризувати мирне населення України. Зокрема, й маленьких українців. Діти які потрапили до фільтраційних таборів рф зазнали шаленого психологічного тиску.

Під час Всесвітнього економічного форуму в Давосі мужній 12 річний хлопчик розповів свою моторошну історію, як потрапив до фільтраційного табору рф та що йому вдалося пережити.

«Казали, що мамі я не потрібен»: 12-річний Сашко з Маріуполя. Він говорить, що мешкав він з матір’ю Козловою Сніжаною, а також сестрою Козловою Вікторією Семенівною. 24 березня він потрапив під обстріл і зазнав поранення під оком.

Ми пішли з мамою шукати українських військових, щоб вони відвезли нас на комбінат Ілліча, де були фельдшери. У наших військових закінчувалися боєприпаси, і вже завод оточили. Росіяни сказали здаватися. Вони нас вивезли на “Камазах” і повезли у фільтраційний табір,
– розказав він.

Від матері окупанти забрали його силою. Ба більше, навіть не дали можливості попрощатися. Де вона зараз він не знає.

Хлопчик спитав в окупантів, куди його везуть. Росіяни відповіли, що до дитячого будинку, де його планують всиновити.

Я говорив, що в мене є бабуся, що вона в Україні і що я хочу до неї. Вони не дозволяли. Вони відвезли мене в Донецьку обласну травматологію, і там мені лікували око,
– зауважив він.

Сашко додав, що мав номер бабусі. Тож друга по палаті він попрохав позичити телефон, щоб зв’язатися з нею. Щойно він розповів, де перебуває, бабця зайнялася збором документів.

Хлопчик розповів, що окупанти тиснули на нього. 12-річного українця вони переконували, що матері він більше не потрібен. Мовляв, вона у полоні та не приїде по нього.

Сашу відвезли в Донецьк. Його героїчна бабуся не побоялася поїхати за ним туди і забрала хлопчика.

Стільки таких історій, про які ми ще не знаємо.

Схожі публікації

Залишити коментар