Палата представників США засудила незаконне викрадення терористичною Росією українських дітей / US House of Representatives condemns illegal abduction of Ukrainian children by terrorist Russia

від Стожари

Варварські дії терористичної Росії кидають виклик основоположним принципам міжнародного права та гуманності. Геноцид в Україні несе загрозу не лише українцям, але й усьому цивілізованому світу, адже може призвести до ескалації конфліктів та розгортання нової світової війни.

Ігноруючи загальнолюдські цінності та закони, Росія перетворюється на «Russia Error 404». Її ізоляція від світового співтовариства, санкції та засудження з боку міжнародних організацій свідчать про те, що варварським режимам немає місця в сучасному світі.

Сучасне цивілізоване суспільство не може толерувати геноцидну діяльність Росії. Необхідно вжити рішучих заходів, щоб зупинити цю агресію та притягнути винних до відповідальності. Інакше «Russia Error 404» може стати трагічною реальністю не лише для Росії, але й для всього світу.

Палата представників США 19.03.2024 ухвалила резолюцію «Про засудження незаконного викрадення дітей з України до Російської Федерації». Про це повідомив Уповноважений Верховної ради з прав людини Дмитро Лубінець.

Зокрема, Палата представників:

  • вважає уряд РФ під керівництвом Путіна відповідальним за неправомірне та незаконне викрадення дітей з України та найрішучішим чином засуджує ці дії;
  • заявляє, що сприяння незаконному усиновленню є геноцидом, оскільки суперечить зобов’язанням Росії за Конвенцією про запобігання злочину геноциду та покарання за нього;
  • стверджує, що РФ намагається знищити покоління українських дітей і цим підірвати можливість України виростити покоління наступних громадян і лідерів. А також позбавити можливості відбудувати Україну після неспровокованої російської війни, ціллю якої є знищення унікальної української мови, культури, історії та ідентичності;
  • підтверджує, що вторгнення РФ в Україну суттєво збільшило ризики дітей постраждати від торгівлі людьми та експлуатації, дитячої праці, ґендерного насильства, голоду, загинути, отримати фізичні травми, бути позбавленими житла та освіти.

«Це кроки, які у майбутньому можуть сприяти покаранню винних у злочинах, а наразі — допомогти повернути всіх наших дітей», — прокоментував омбудсман Лубінець.

Схожі публікації

Залишити коментар