«Забий цвях у кришку гроба путлєра». У Дніпрі відбулась акція на підтримку ЗСУ

від Стожари

У неділю, 24 липня, у Дніпрі пройшла благодійна акція на підтримку ЗСУ «Задонать ЗСУ – забий цвях у кришку гроба Путлера».

Мешканці Дніпра спостерігали цікаве дійство: декілька парубків несли труну, в якій була лялька. Виявилося, що у ляльки обличчя президента росії. Це була благодійна акція на підтримку ЗСУ під назвою «Забий цвях у кришку гроба ПУТЛЄРА». Про це повідомляє видання Інформатор.

Суть акції наступна: кожен бажаючий може пожертвувати будь-яку суму на допомогу Захисникам і забити цвях у кришку труни. Перехожі одразу зацікавилися такою можливістю і почали активно донатити задля того, щоб висловити своє відношення до людини, яка повинна у такій кількості смертей. Ляльку прив’язали до стовпа скотчем і люди, не приховуючи емоцій викрикували те, що думають про путіна.

Організатором акції виявився місцевий блогер Давід Ігнатов. За словами хлопця, він збирає гроші на тепловізор. «Батько мого друга зараз воює. Він сказав, що йому потрібен тепловізор. Окрім цього ми збираємося передати інші необхідні речі — воду, енергетики, рукавички та інше» — каже Давід.

Також він подякував українським бійцям за те, що вони роблять, та закликав цивільних громадян триматися.

Схожі публікації