Середньовічна музика та виступи лицарів. В Ужгороді відзначили Міжнародний день музеїв

від Комарі Альберт
Урочистості з цієї нагоди сьогодні відбулися в обласному краєзнавчому музеї імені Тиводара Легоцького, що розташований в Ужгородському замку.

Тут зібралися працівники музею, представники влади, поціновувачі історичної спадщини. Про це йдеться у повідомленні Ужгородська міська рада, на офіційній сторінці. 

Заступник міського голови Ужгорода Василь Гомонай привітав музеївців і гостей зі святом, передав вітання від міського голови Богдана Андріїва й депутатського корпусу, подякував колективу за титанічну роботу, без якої неможливе збереження нашої історії. Також вручив керівнику музею Михайлу Делегану грамоту Ужгородської міської ради, висловив вдячність і за те, що часто урочистості до Дня Ужгорода проводять у цьому місці, де панує особлива атмосфера. 

В. о. директора музею Михайло Делеган розповів, що цікавого зараз можна побачити у виставкових залах, оприлюднив програму святкового дня, подякував колективу за злагоджену роботу, а міській владі Ужгорода – за добрі стосунки й перспективу співпраці. 

Далі відбулося відкриття «Карпатського виставкового центру Міжнародної федерації фотомистецтва» та фотовиставки «Грецька церква». У програмі свята також були виступи лицарів, середньовічна музика, насичена концертна програма від ужгородської молоді. А ввечері на відвідувачів чекали «Виставка одного експонату» – артефакту з Єгипту віком 4 тисячі років, театралізована екскурсія «У пошуках Білої Діви» та вогняне шоу.

Схожі публікації

Залишити коментар