На Львівщині оцифрували костел Марії Магдалини

У Львівській області компанія “SKEIRON” оцифрувала костел Марії Магдалини у селі Вовків на Пустомитівщині.

Про це повідомляється на сторінці компанії у Facebook.

+1 пам’ятка архітектури у цифрі і це костел Марії Магдалини у селі Вовків, що зовсім близько біля Львова. Дане сканування виконано спільно з нашими колегами із Geobud“, – йдеться в повідомленні.

Споруду звели у двадцятих роках минулого століття. У часи Другої світової війни костел пошкодили артилерійські обстріли. Зараз, як зазначають оцифровувачі, він перебуває в аварійному стані.

Сучасна версія костелу, що була збудована у двадцятих роках минулого століття, вже досить багато натерпілась за свою коротку історію. Зараз там буквально дірка в стелі та є шанс зловити цеглину головою!“, – зазначається в пості.

Щоб створити 3D-модель костелу компанія «SKEIRON» зробила 30 станцій лазерного сканування та близько тисячі фотознімків. Як зазначив Galnet директор компанії Андрій Гривняк, зйомку проводили протягом одного дня, а постобробка тривала близько чотирьох днів.

Нагадаємо, компанія «SKEIRON» займається оцифруванням культурної спадщини. Одним із її проєктів є «Кишенькове місто», у межах якого фахівці відцифрували близько 30 об’єктів Львова, серед яких будівлі та пам’ятники.

Якщо ви архітектор і маєте бажання зробити дослідження чи проект реставрації, то можете зв’язатись з нами і ми надамо 3D модель”, – зазначають львівські майстри.

До слова, наразі оцифровувачі хочуть доробити спеціальний фільтр, щоб архітектурні об’єкти було зручніше переглядати з телефону.

Костел Марії Магдалини

+1 пам'ятка архітектури у цифрі і це костел Марії Магдалини у селі Вовків, що зовсім близько біля Львова. Сучасна версія костелу, що була збудована у двадцятих роках минулого століття, вже досить багато натерпілась за свою коротку історію. Зараз там буквально дірка в стелі та є шанс зловити цеглину головою!Якщо ви архітектор і маєте бажання зробити дослідження чи проект реставрації, то можете зв'язатись з нами і ми надамо 3D модель.Дане сканування виконано спільно з нашими колегами із GeobudГлянути на 3D модель можна тут: https://skfb.ly/6SJHE

Geplaatst door Skeiron op Donderdag 11 juni 2020

Як повідомлялося, в архівних збірках Ватикану виявили раніше невідомі документи, які допоможуть у визнанні Андрея Шептицького Праведником світу.

Схожі публікації

Залишити коментар