Із США до України прибули 259 українців, з яких майже половина – українські учні

від Стожари

Вночі до України із США, літаком “Маямі-Київ”, прибули 259 пасажирів, з яких майже половина – українські учні, які потрапили за океан за американською освітньою програмою FLEX.

Про це повідомили у прес-службі Державної прикордонної служби України.

Із США до України прибули 259 українців, з яких майже половина – українські учні

Евакуаційний рейс зі Сполучених Штатів Америки був спеціально організований Міністерством закордонних справ та Міністерством інфраструктури. Після приземлення співробітники санітарно-карантинного підрозділу разом з прикордонниками здійснили температурний скринінг усім без винятку пасажирам. Підвищення температури та скарг на самопочуття зафіксовано не було.

Із США до України прибули 259 українців, з яких майже половина – українські учні - фото 2

І хоча усі пасажири цього рейсу налаштовувалися на обов’язкову обсервацію, по прильоту в Україну у них з’явився вибір. Уряд України вніс зміни щодо порядку проходження карантину особами, які прибули з-за кордону. Тепер охочі на два тижні ізолюватися вдома мають таку можливість за умови реєстрації в додатку “Дій вдома”.

Пасажирам рейсу з Маямі, які надали перевагу не обсервації, а самоізоляції з використанням додатку, представники Мінінфраструктури надали допомогу в реєстрації. Загалом «Дій вдома» на свої гаджети встановили майже дві сотні пасажирів цього літака. Під час прикордонного контролю співробітники Держприкордонслужби перевірили внесення цими особами інформації у додаток. Згодом ці пасажири відправилися на самоізоляцію за вказаною адресою. Решту осіб, які прибули зі США, відправилися на обсервацію.

За повідомленням посольства України в США, за сприяння посольства до України вже вдалось повернути близько 1200 людей, які перебували в США, зокрема, було здійснено два комерційні спецрейси з Нью-Йорка та один безкоштовний евакуаційний рейс з Вашингтона”.

🇺🇸🛫🇺🇦Спеціальний комерційний літак компанії МАУ забрав 259 пасажирів з Маямі до Києва27 квітня з Маямі вилетів вже…

Geplaatst door Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США op Maandag 27 april 2020

Схожі публікації

Залишити коментар