Українець виграв Суперкубок Італії з волейболу і став найціннішим гравцем турніру

від Комарі Альберт

Капітан збірної України з волейболу Олег Плотницький став володарем Суперкубка Італії в складі “Перуджі”. Таким чином, він допоміг своїй команді виграти перший трофей поточного сезону.

25-річний українець зробив вагомий внесок у тріумф своєї команди в “фіналі чотирьох”.

Спершу “Перуджа”, яка є чинним володарем Кубка Італії, в півфіналі обіграла “Трентіно”. Напружений поєдинок тривав п’ять сетів і завершився перемогою клубу нашого співвітчизника – 3:2.

А потім у вирішальній битві за трофей команда Плотницького впоралася  з “Чівітановою” – чинним чемпіоном італійської Суперліги. Фінал також складався з п’яти партій: “Чівітанова” двічі виходила вперед, але “Перуджа” зуміла відігратися та виграти заключний п’ятий сет.

Відеоогляд фіналу «Перуджа» — «Лубі Чивітанова»:

Плотницький у фіналі зміг заробити 11 очок. Саме українця визнали найціннішим гравцем (MVP) Суперкубка Італії.

Для Олега це вже четвертий титул у складі “Перуджі”. Він тричі здобув з “Перуджею” Суперкубок країни та перемагав у Кубку Італії сезону-2021/22.

Читайте також: Збірна України з волейболу наступного року дебютує у кваліфікації Олімпійських ігор-2024, А за путівку на Олімпіаду-2024 побореться жіноча збірна України з волейболу.

Ми також повідомляли, що чемпіоном США з волейболу став українець!