СФУЖО оголосила переможців на здобуття Стипендії імені Анни Кісіль на вивчення української мови

від Стожари

Стипендійний комітет Світової Федерації Українських Жіночих Організацій (СФУЖО) завершив розгляд заяв, мотиваційних листів і рекомендацій  та прийняв рішення надати Стипендію імені Анни Кісіль на вивчення української мови наступним 10 молодим українкам з діаспори, які прагнуть вдосконалити знання з української мови та зберігати і розвивати українську ідентичність:

1. Таліті Сенюк                           Бразилія

2. Уляні Марії Борсук Чарні       Бразилія
3. Софії Поліщук                        США

4. Каріні Маловшек                    Словенія

5. Тетяні Ковалів                        Росія

6. Наталі Королюк                      Аргентина

7. Катерині Голенко                   Казахстан

8. Альвіні Вакарюк                     Молдова

9. Лоредані Штербец                 Молдова

10. Любові Рудак                        Молдова

Додаткову, 11-ту cтипендію комітет винятково надав кандидатці з Казахстану Тетяні Головчук як високо мотивованій, активній українці та багатодітній матері.

Українську мову стипендіантки будуть вивчати на ХV Міжнародній школі україністики «Крок до України» в режимі онлайн (19 липня – 1 серпня 2021 р.) Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка», який є партнером СФУЖО в цьому проєкті.

Стипендія імені Анни Кісіль заснована СФУЖО в пам’ять про Анну Кісіль, голову СФУЖО 2019–2021 рр., яка активно підтримувала вивчення української мови українцями діаспори.

Головні спонсори Стипендії імені Анни Кісіль є:

Ростислав Кісіль, Ірина Кісіль, Корпорація “MEEST”, а також: Українське Національне Об’єднання Канади та Організація Українок Канади імені Ольги Басараб.

Нагадаємо, 16 листопада 2020 року, після року боротьби з тяжкою недугою, відійшла у вічність відома діячка української діаспори Анна Кісіль (Anna Kisil).

Схожі публікації

Залишити коментар