Українську діаспору в США хочуть залучити до підтримки конгресменів, які виступають за допомогу Україні / Ukrainian diaspora in the US to be involved in supporting congressmen who support Ukraine

від Стожари

Українсько-американське співробітництво має стратегічний характер і є ключовим фактором у забезпеченні перемоги України у війні з Росією. Співпраця України та США відіграє ключову роль у посиленні санкцій проти Росії, що тисне на російську економіку та зменшує її можливості для ведення війни. Також країни спільно працюють над тим, щоб ізолювати Росію на міжнародній арені.

Українська діаспора в США відіграє активну роль у формуванні позитивного іміджу про Україну. Члени діаспори організовують акції на підтримку України, лобіюють інтереси України в Конгресі США та інформують американську громадськість про війну в Україні. Завдяки активній діяльності діаспори Україна отримує значну гуманітарну допомогу з США.

У США розпочала роботу нова група «Американська Україна» зі збору коштів на підтримку законодавців, які виступають за допомогу Україні у її боротьбі проти російської агресії. Нову групу, яка отримала назву American Ukraine PAC – організація зі збору коштів на політичні кампанії «Американська Україна» – очолює Джед Санден, засновник Kyiv Post, найстаршої англомовної газети в Україні, власником якої він був із 1995 по 2009 рік. Повідомляє «Радіо свобода» з посиланням на «Голос Америки».

«Ми хочемо зібрати гроші на підтримку конгресменів, які підтримують Україну», – сказав Санден у коментарі виданню The Hill. American Ukraine PAC прагне зібрати «гроші на їхні кампанії». Протягом наступних кількох місяців група планує провести 20 зборів коштів для законодавців Конгресу з обох американських партій.

Співпраця із українськими громадами. Під час цих зборів PAC планує співпрацювати з місцевими українськими громадами. «Українська громада має багато союзників у Конгресі, які підтримують нас і підтримують Україну. Ми зобов’язані підтримувати їхні виборчі кампанії», – сказав Санден. Одним із ключових завдань групи буде підтримка членів Групи підтримки України в Конгресі, двопартійної коаліції з понад 90 законодавців на Капітолійському пагорбі.

PAC «Американська Україна» працюватиме над «поглибленням зв’язків із кандидатами в Палату представників і Сенат США, які просувають життєво важливий альянс між Сполученими Штатами та Україною», – йдеться на вебсторінці групи. PAC «Американська Україна» заявила, що розпочала «успішний» збір коштів для конгресмена Брендана Бойла (D-Pa.), члена групи підтримки України в Конгресі.

Допомога Україні потрібна негайно – Байден. 12 березня, Білий дім оголосив про новий пакет військової допомоги для України на суму 300 мільйонів доларів. Це – перший пакет озброєнь від США у цьому році. Востаннє таке оголошення було наприкінці грудня минулого року. Попри те, що Конгрес США досі не схвалив додаткове фінансування для Києва, президент США Джо Байден для нового пакета застосував дозвіл на використання залишкових 4 мільярдів доларів, наданих Конгресом США раніше. Цю опцію в адміністрації президента тримали про запас. 15 березня, під час спільного зі спікером Палати представників Майком Джонсоном заходу у будівлі Капітолія президент США Джо Байден заявив, що Конгрес США повинен негайно схвалити двопартійний законопроєкт про національну безпеку, який передбачає допомогу Україні.

Під час виступу на заході, присвяченому зустрічі з прем’єр-міністром Ірландії Лео Варадкаром Джо Байден зазначив, що «де б не відбувалося прагнення до свободи, де б не було заклику до прогресу, люди в усьому світі завжди можуть розраховувати на те, що Ірландія та Сполучені Штати будуть на їхньому боці».

Схожі публікації

Залишити коментар