Віцепрем’єр-міністр обговорив з послами G7 реформування ОПК

Віцепрем’єр-міністр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський на зустрічі з керівниками дипломатичних установ країн Групи семи (G7) та Представництва ЄС в Україні обговорив важливі аспекти діяльності Мінстратегпрому та реформування оборонно-промислового комплексу.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Під час дискусії окрему увагу приділили обговоренню реформи Державного концерну «Укроборонпром» і вітчизняної оборонної промисловості загалом, а також процесу ухвалення законопроєкту № 3822 «Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності».

Віцепрем’єр-міністр розповів про своє бачення реформ і роль у цьому процесі Мінстратегпрому — формування політики у сфері стратегічних галузей промисловості. Він зазначив, що Міністерство підготувало проєкт Стратегії реформування ОПК України, який був схвалений урядом і нині перебуває на розгляді в Офісі Президента та РНБО України.

“Надалі рішення щодо цього документа, зокрема щодо бачення реформи ДК «Укроборонпром», ухвалюватиме Президент України”, — сказав голова Мінстратегпрому й додав, що залишається прихильником створення холдингових компаній з принципово іншими функціями, ніж ті, які на сьогодні має ДК «Укроборонпром».

За словами пана Уруського, ухвалення Верховною Радою законопроєкту № 3822 у другому читанні, безперечно, буде важливим кроком для здійснення корпоратизації державних підприємств оборонної промисловості.

“Проте, цей документ має стати допоміжним для проведення реформи ОПК. Поточна законодавча база дає змогу розпочати корпоратизацію вже зараз”, — наголосив віцепрем’єр-міністр України.

Керівники дипломатичних установ країн G7 та Представництва ЄС в Україні висловили готовність сприяти наданню фахової допомоги у процесі реформ, що відбуваються в Україні.

Нагадаємо, в березні президент затвердив Стратегію воєнної безпеки України.

Схожі публікації

Залишити коментар