У Лівані одна з головних газет опублікувала статтю присвячену Лесі Українці

Провідна ліванська арабомовна газета «Ан-Нагар» («День») опублікувала до 150-річного ювілею української письменниці, поетеси, перекладачки Лесі Українки статтю надзвичайного і повноважного посла України в Лівані Ігоря Осташа.

Про це дипломат повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

Стаття має назву «Леся Українка й арабський світ». Матеріал вийшов як у друкованному виданні, так і електронному варіанті газети.

Варто зазначити, 25 лютого з нагоди 150-ї річниці з дня народження видатної української письменниці відбудеться онлайн-презентація виданої в Лівані арабомовної книги «Леся Українка. Прозові твори (1)».

У презентації візьмуть участь посол України в Лівані Ігор Осташ, українська письменниця Марина Гримич, голова громадської організації закордонних українців «Громада українців Лівану» Ірина Висота, перекладач книги та ліванський письменник Імадеддін Раеф, викладач української мови в Лівані Ірина Тимофіїва та її учні, українці Лівану, поціновувачі Лесиного слова.

Як повідомлялося, в Україні відбулася офіційна презентаця логотипу, бренд системи, шрифтів, кольорових та графічних рішень, що супроводжуватимуть весь ювілейний рік Лесі Українки.

Схожі публікації

Залишити коментар

Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!