Росія – терорист номер один у світі

від Стожари

Під такими гаслами 30 березня в країнах Європи українські громади провели демонстрації, на яких нагадали світу, звідки для нього виходить найбільша небезпека.  

Зокрема, такі заходи  пройшли в Німеччині Португалії, Норвегії, Латвії. Про це редакції “Стожари” повідомили в Українському центрі безпеки і співпраці (УЦБС).

Виходячи на вулиці своїх міст, українці продовжили фокусувати увагу світу на злочинах, які чинить росія в Україні, і вони стають все важчими.

“На наших демонстраціях ми завжди маємо однією з тем чи головних слоганів – визнання росії державою- терористом. На нашу думку, чим швидше світ це усвідомить, тим ефективніше вони почнуть діяти і застосовувати проти росії усі наявні методи. Як тільки на рівні міжнародних організацій та національних держав росію буде визнано терористом, ми вже не матимемо просити бойкотувати її ринок іноземними компаніями чи накладати санкції тощо. Ці дії стануть логічною реакцією на її статус світової загрози і найбільшої держави-терориста у світі”прокоментувала суть вимог учасників демонстрації в Берліні представниця громадської організації Vitscne Berlin Катерина Демерза.

Але наш обов’язок постійно нагадувати, що росія – головний терорист, і має понести за скоєне відповідальність”, – таким був головний меседж учасників демонстрацій урядам західних країн..

Росія – терорист номер один у світі
В Європі пройшли демонстрації проти путінського режиму

Акції пройшли за підтримки Українського центру безпеки та співпраці і Європейського конгресу українців.

“На всіх світових майданчиках ми маємо говорити, яке це зло – путінський режим! Тиснути на Україну, щоб вона віддала території росії, означає підтримувати російську окупацію та всі пов’язані з цим наслідки для місцевого населення. Два роки тому, у Бучі та Бородянці,  світ побачив, як виглядає насаджуваний Україні “руський мір”: це незліченна кількість могил, зґвалтування та катування. І ми маємо зробити все, аби не допустити його поширення!”зазначає голова УЦБС Сергій Кузан.

Схожі публікації

Залишити коментар