Проєкт «ЛітДвіж»: Осучаснені портрети класиків української літератури прикрасять школи Києва

До Дня української мови та писемності запустився культурний проєкт «ЛітДвіж». Команда оновила портрети класиків української літератури і подарує готові постери у друкованому форматі всім школам Києва. 

На сайті у відкритому доступі можна завантажити всі портрети безкоштовно для будь-якої організації, або замовити комплект у школу свого міста. 

ЛітДвіж — некомерційний культурний проєкт, який заснувала команда піар-агенції HAVAS PR Kyiv за підтримки видавництва «Ранок» та громадської спілки «Освіторія». Місія проєкту — формувати в молоді позитивне сприйняття української літератури та її авторів.

 9 листопада, у День української мови та писемності, запустився litdvizh.com, на якому можна почитати «двіжові» історії українських письменників.

Кожна українська школа може зробити передзамовлення на постери з письменниками, а у шкіл Києва є можливість забрати переосмислені портрети класиків безкоштовно в Освіторія хаб за адресою – Київ, вул.Московська, 2.

На сайті ЛітДвіж можна знайти небанальні історії із життя 12 апостолів української літератури: Шевченка, Лесі Українки, Франка, Сковороди, Котляревського, Довженка, Куліша, Остапа Вишні, Миколи Хвильового, Тичини, Кобилянської та Івана Нечуй-Левицького. 

Як повідомлялося, оголошено номінантів Шевченківської премії-2021.

Схожі публікації

Залишити коментар