У період з 4 до 10 грудня 2023 триватиме Всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акція «Національний тиждень читання».
Мета акції — об’єднати суспільство довкола читання. Цьогоріч гасло тижня читання — «Бути своїм». Воно показує зв’язок між поколіннями, єдність та стійкість українців і українок.
Про акцію повідомляє сайт Міністерства освіти і науки України.
![Український інститут книги проведе національний тиждень читання Український інститут книги проведе національний тиждень читання](https://svitua.org/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-01_08-24-24.jpg)
У межах Всеукраїнського тижня читання 4 грудня об 11:00 в національному агентстві «Укрінформ» відбудеться брифінг «Бути своїми — важливість читання для культури, освіти та захисту державної мови».
![Український інститут книги проведе національний тиждень читання - фото 2 Український інститут книги проведе національний тиждень читання - фото 2](https://svitua.org/wp-content/uploads/2023/12/407438246_367850648969390_5688116016903151025_n-1024x1024.jpg)
Долучитися до акції може кожен охочий. Для цього впродовж 4-10 грудня потрібно опублікувати в соцмережах допис чи декілька дописів про ваш читацький досвід: добірку улюблених історій, роздуми про важливість культури читання. Для дописів використовуйте хештеги #тижденьчитання2023, #бутисвоїми та закликайте друзів долучатися до Всеукраїнського тижня читання.
Шануймо своє, творимо краще. Читаймо разом!