Міська влада американського міста Сан-Антоніо визнала Голодомор геноцидом

від Стожари

Міська влада американського міста Сан-Антоніо, штат Техас, схвалила петицію, подану неприбутковою організацією “Українське Сан-Антоніо” (Ukrainian San Antonio), щодо прийняття прокламації про офіційне визнання Голодомору 1932-1933-х років як геноциду українського народу.

Про це йдеться на сторінці організації “Українське Сан-Антоніо” у Фейсбук.

Також уряд американського міста проголосив 28 листопада датою Пам’яті жертв Голодомору у Сан-Антоніо.

“В цей день (28 листопада – ред.) “Українське Сан-Антоніо” (Ukrainian San Antonio) разом з Американським комітетом з поінформованості про Голодомор-геноцид в Україні (U.S. Committee for Ukrainian Holodomor Genocide Awareness) та Українсько-американським товариством Техасу (Ukrainian American Society of Texas), а також спільнотами українців по всьому світу, проведуть заходи, присвячені вшануванню пам’яті жертв Голодомору!”, – йдеться у публікації.

Як повідомляється на сторінці заходу у Фейсбуці, дана подія є важливою для української громади. Його метою є об’єднати громаду та підвищити обізнаність про Голодомор серед широкої громадськості Сан-Антоніо.

“Ми ніколи не повинні забувати невинних жертв цього геноциду і ми ніколи не повинні забувати цього жахливого злочину тоталітарного радянського режиму – штучного голоду, щоб заморити українців до смерті”, – зазначили в організації.

Схожі публікації