В Укроборонпромі розповіли про нову розробку – cтанцію перешкод засобам радіозв’язку

Укроборонпром представив інфокарту cтанції перешкод засобам радіозв’язку МАНДАТ. Розробник – КП “Науково-виробничий комплекс “Іскра” (м. Запоріжжя).

Про це повідомили у пресслужбі відомства.

“Як стратегічний виробник озброєння та військової техніки для сил оборони та безпеки України, Укроборонпром прагне аби в арсеналі українського війська було більше сучасного, якісного, високотехнологічного та надійного озброєння, здатного захистити нашу державу та зберегти життя наших військових”, – йдеться в публікації.

МАНДАТ – мобільна станція постановки перешкод засобам радіозв’язку. В процесі роботи станція здатна забезпечувати вирішення багатьох функціональних завдань. Станція:

  • забезпечує створення прицільних за частотою та часом радіоперешкод,
  • проводить пошук, пеленгування (опціонально), прослуховування, аналіз і запис характеристик виявлених засобів радіозв’язку.

Призначення

  • виявлення, пеленгування (опціонально) та постановка радіоперешкод (ПРП), РЕЗ радіозв’язку тактичної ланки управління; базових та мобільних станцій транкінгового зв’язку в діапазоні частот 30-6000 МГц; базових та мобільних станцій (абонентських терміналів) систем стільникового зв’язку всіх наявних стандартів, а також ПРП багатоканальним системам передачі інформації, що використовують сучасні види модуляції; сигнали з імпульсно-кодовою модуляцією; сигнали багатоканальних систем передачі інформації з частотним FDMA, часовим TDMA, кодовим CDMA розподіленням каналів, а також ортогональним частотним розподіленням каналів OFDM.
  • виявлення засобів зв’язку з ППРЧ зі швидкістю до 1000 стрибків в секунду;
  • формування перешкод засобам зв’язку з ППРЧ зі швидкістю до 1000 стрибків в секунду;
  • формування перешкод заданої структури.

Як повідомлялося, UK допоможе Україні побудувати сучасні бази ВМС на Чорному й Азовському морях.

Схожі публікації

Залишити коментар