70 порушників правил самоізоляції виявили у пунктах пропуску

від Стожари

Вже 70 порушників правил самоізоляції виявили у пунктах пропуску на державному кордоні співробітники Держприкордонслужби з початку введення карантинних заходів з недопущення розповсюдження коронавірусу COVID-19.

Про це повідомляє сайт Держприкордонслужби.

Зазначається, що чотирьох із них під час заходів прикордонного контролю виявили учора, 15 квітня.  Так, в  пункті пропуску «Нові Яриловичі», що на Чернігівщині, прикордонники виявили двох громадян України. Вони прибули в Україну 6 та 7 квітня, а планували виїхати закордон учора, що значно раніше встановленого терміну самоізоляції.

Ще двох таких подорожувальників, які прямували до Польщі та Румунії через пункти пропуску «Краківець» та «Порубне», виявили прикордонники Мостиського та Чернівецького загонів. Один із них не добув дві доби, інший – вісім до встановленого терміну самоізоляції.

Співробітниками Нацполіції на виявлених порушників складено протокол за ст.44-3 КУпАП.

Нагадаємо, що КУпАП 17.03.2020 доповнено статтею 44-3 «Порушення правил щодо карантину людей», яка передбачає, що порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України  «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами, – тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Схожі публікації