Росія продовжує поширювати дезінформацію на Форумі ОБСЄ – Велика Британія /// Russia continues to spread disinformation at the OSCE Forum – United Kingdom

від Стожари

Росія продовжує поширювати дезінформацію на Форумі ОБСЄ зі співробітництва в галузі безпеки, заявляє Велика Британія, повідомляє Радіо Свобода.

«Минулого тижня ми слухали довгу російську заяву, укомплектовану слайдами, коли російська делегація намагалася захистити невиправдане. Російська заява свідчить про те, що Росію змусили незаконно вторгнутися в іншу суверенну країну всупереч міжнародному праву. Це мислення ґрунтується на хибному припущенні про те, що сила є правильною, і на абсолютній готовності Росії спотворювати реальність для власних цілей», – зазначив військовий радник делегації Великої Британії в ОБСЄ Ніколас Окотт, якого цитує пресслужба британського уряду. За його словами, учасники Форуму постійно стають свідками «такої оманливої поведінки».

«Минулого тижня російський представник повідомила Форуму, що їй необхідно представити розлогу заяву, незважаючи на те, що вона отримала вказівки щодо часу, тому що «Росії потрібно збалансувати 40 хвилин, про які говорили інші країни». Якщо Росія відчуває потребу забезпечити баланс у питанні незаконного вторгнення в Україну, де інші голоси підтримки? Росія єдина, хто намагається захистити незаконне вторгнення в Україну», – зауважив Окотт.

Росія продовжує поширювати дезінформацію на Форумі ОБСЄ – Велика Британія /// Russia continues to spread disinformation at the OSCE Forum – United Kingdom

«Як красномовно пояснив минулого тижня високоповажний представник Сполучених Штатів, єдиним ультиматумом, свідком якого став цей Форум, є безпрецедентні випадки, коли Росія двічі перешкоджала цьому Форуму прийняти порядок денний – і це перешкоджало Форуму виконувати свій мандат. Ми знову і знову бачимо зневагу, з якою Росія проводить цей Форум. Останніми тижнями ми закликали повернутися до зрілої дипломатії, але все ж піддаємося тим самим банальним, неточним і нестерпним образам. Тим часом Росія продовжує свою катастрофічну кампанію навколо міста Авдіївка», – додав Окотт.

Москва публічно цю заяву Лондона не коментувала. Представниця Росії на засіданні Форуму 18.10.2023 повторила тези російської пропаганди щодо України, зокрема, згадала про «іноземних кураторів» України, «фіаско українського контрнаступу» та «київський режим, який веде війну проти мирного населення».

Схожі публікації

Залишити коментар