Долучаймося до флешмобу “Єдине серце України” на підтримку руху спротиву окупантам

До річниці початку спротиву на тимчасово окупованих територіях, в понеділок, 6 березня, стартує флешмоб “Єдине серце України”.

Акцію ініціює рух опору “Жовта стрічка” з метою підтримки людей, які чинять опір окупації, передає  Україна Молода, 

У березні 2014 і 2022 років десятки тисяч українців виходили на мітинги в тимчасово окупованих Донецьку, Мелітополі, Херсоні, Бердянську, Енергодарі, Новій Каховці та інших містах. Сьогодні опір на всіх окупованих територіях триває підпільно. Учасники руху опору Жовта стрічка малюють проукраїнські плакати й графіті, зв’язують жовту стрічку як символ опору російській окупації й щоденно нагадують, що Україна єдина й неподільна. 6 березня вони закликають усю країну підтримати їх у флешмобі “Єдине серце України”.

Щоб взяти участь у флешмобі треба роздрукувати або намалювати половинку серця будь-якого кольору. Зробити світлини з нею на тлі свого міста та опублікувати в соцмережах. Додати хештег #ЄдинеСерцеУкраїна та тегнути акаунт @yellowribbonua.

Також можна зробити фото в Instagram, використовуючи спеціальну маску з половинкою серця, що буде доступна в день флешмобу в акаунті @yellowribbonua.

«У складі нашого руху вже понад 7000 активістів, які щоденно чинять опір на тимчасово окупованих територіях Запорізької, Херсонської, Донецької, Луганської областей та в Криму. Росіяни роблять усе, щоб перервати зв’язок окупованих територій з усією Україною, тож українцям в окупації важливо відчувати, що вони не самі, та бачити підтримку. Ми закликаємо усю країну 6 березня долучитися до флешмобу», – розповідає Іван, координатор руху опору “Жовта стрічка”.

Фотоколажі з об’єднаними половинками сердець будуть опубліковані на сторінках спротиву “Жовта стрічка”.

Схожі публікації

Залишити коментар