Разумков подякував українській діаспорі за підтримку та активну позицію у обстоюванні інтересів України у світі

від Стожари

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков під час зустрічі з керівництвом Світового конгресу українців подякував українській діаспорі за підтримку та активну позицію у обстоюванні інтересів України у світі.

“Сьогодні з представниками Світового Конгресу Українців обговорювали, як ми можемо співпрацювати за усіма зазначеними напрямами. Також серед порушених питань – залучення інвесторів в Україну, робота в рамках Кримської платформи, а також небезпека від введення в експлуатацію газопроводу “Північний потік-2”, – написав Разумков у Фейсбук.

«У нас є спільні виклики та проблеми, тому допомога ніколи не буває зайвою. Особливо в тих умовах, у яких продовжує існувати наша держава: в економічному плані і здебільшого це пов’язано з питаннями безпеки, війною на сході України», — сказав голова парламенту.

Також Дмитро Разумков наголосив на важливості продовження спільної роботи з метою боротьби проти дезінформації, яка поширюється відносно подій в Україні по всьому світу. «Щодо спільної інформаційної кампанії, то нам справді важлива підтримка Світового конгресу українців. Вам іноді набагато легше доносити інформацію до ЗМІ за кордоном. Чим більше голосів, тим їх краще чути», — зазначив Голова Верховної Ради.

Схожі публікації

Залишити коментар