На честь Дня Незалежності України Ніагарський водоспад стане синьо-жовтим

від Кравців Ігор

Посольство України в Канаді ініціювало акцію – до Дня Незалежності України Ніагарський водоспад на кордоні Канади та США підсвітять у синьо-жовті кольори.

– Буде красиво і символічно. Хочемо, щоб, дивлячись на цей прекрасний і могутній водоспад, кожен міг подумати про енергію і непереборну життєву силу української незалежності. Ми раді розділити цей великий день з нашими канадськими друзями!, – сказав посол України в Канаді Андрій Шевченко.

Найпотужніший водоспад Західної півкулі можна буде спостерігати наживо в українських кольорах 24 серпня, 22:00 за місцевим часом (25 серпня, 5:00 за київським часом) за посиланням: https://bit.ly/3maMHP9.

Також повідомляється, що до Дня Незалежності прапор України підніме мерія столиці Канади – Оттави, а також низка інших канадських міст, зокрема Едмонтон, Канора, Вінніпег, Фредериктон, Кінгстон. Українські святкування заплановані у десятках міст. В Едмонтоні українськими кольорами висвітлять міст «Хай Левел», а у Фредериктоні – будівлю мерії, пише UAPOST.US.

Схожі публікації

Залишити коментар