Тернопільський міський стадіон носитиме ім’я Шухевича

від Комарі Альберт

На сесії Тернопільської міської ради ухвалили рішення про присвоєння назви міському стадіону “Тернопільський міський стадіон імені Романа Шухевича”.

Мер міста Сергій Надал сказав “У цей знаменний день ми вшановуємо пам’ять героя України, головнокомандувача Української повстанської армії Романа Шухевича. Дуже символічним є те, що ми приймаємо важливе рішення про присвоєння центральному стадіону назву “Тернопільський міський стадіон імені Романа Шухевича.

Головнокомандувач УПА був не лише зразковим командиром, а й добрим спортсменом та лідером у багатьох видах спорту. І саме зараз в Тернополі проходять XI спортивно – патріотичні змагання “Кубок Шухевича”.

Депутати одноголосно підтримали ініціативу Надала щодо нової назви стадіону, яку присвоїли, “зважаючи на мужність, незламність у національно-визвольній боротьбі, самопожертву в ім’я Українського народу”.

Довідково: 5 березня 1950 року – день вбивства Шухевича.

У 2007 році на той час президент Віктор Ющенко посмертно присвоїв Шухевичу звання Героя України з удостоєнням ордена Держави.

Раніше ми розповідали, що відомий науковець, доктор історичних наук, заслужений діяч науки й техніки України Тарас Чухліб вважає, що українці випередили всі народи Європи за часом утворення політичної нації.

Схожі публікації

Залишити коментар