100-ліття Спілки Української Молоді

від Стожари

Спілка української молоді запрошує членів світової СУМівської родини до підготовки до 100-річного ювілею організації через програму «Шлях до 100-ліття», а також продовжувати допомагати Україні через програму «100 Дій до Перемоги».

Про це Стожарам повідомив Хав’єр Апонюк Савич, член управи Конгресу українців Канади – відділ Торонто.

«Наближаючись до знаменної віхи 100-ліття СУМ, ми запрошуємо СУМівців вирушити у спільну дорогу до 2025 року. Напередодні наших офіційних всесвітніх святкувань, 2024 рік дасть нам можливість підготуватися до Ювілею через програму «Шлях до 100-ліття» та продовжувати допомагати Україні через програму «100 Дій до Перемоги», – йдеться в дописі Спілки української молоді (Ukrainian Youth Association – CYM Global).

Ці програми розпочнуться у травні 2024 року та триватимуть до 2025 року.

«Ми будемо використати цю особливу річницю, щоби відзначити наші осяги, вшанувати наших засновників, підтримати нашу батьківщину та тих, хто захищає її суверенітет – і, також, об’єднатися із нашою сумiвською родиною по всьому світу, щоб відсвяткувати наші успіхи та прокласти шлях на наступні 100 років», – зазначили в СУМ.

Зустріч СУМівців з усього світу з нагоди святкування 100-ліття СУМ має відбутися в Європі у липні/серпні 2025. Також заплановані спеціальні заходи в Києві. Крім того, ведеться робота з теренами організації, щоб допомогти реалізувати місцеві заходи з нагоди сторічного ювілею СУМ у кожній країні. 

Детальнішу інформацію можна знайти за посиланням.

Схожі публікації

Залишити коментар