«Ігри Нескорених» у Гаазі перенесено: Українська ветеранська збірна продовжує підготовку

2 лютого Фонд «Ігор Нескорених» і Організаційний комітет «Ігор Нескорених» у Гаазі після консультацій із націями-учасницями, зацікавленими сторонами та партнерами міжнародного турніру оголосив про рішення перенести «Ігри Нескорених» на 2022 рік у зв’язку з карантинними обмеженнями. Точну дату заходу, який мав проходити цього року у травні-червні, оголосять незабаром.

Про це повідомила пресслужба Міністерства у справах ветеранів України.

У міністерстві у справах ветеранів відбулося засідання українського оргкомітету «Ігор Нескорених» з підготовки збірної України, на якому було ухвалено низку рішень щодо продовження роботи над проєктом та розвитку спортивної реабілітації ветеранів в Україні.

«Днями розпочинаються чергові навчально-тренувальні збори учасників команди, які з розумінням сприйняли новину про перенесення змагань. Ми усіляко підтримуємо фізкультурні та спортивні заходи, пишаємося мужністю та мотивацією їхніх учасників. Приклад «Ігор Нескорених» допомагає багатьом захисникам та захисницям України здобувати перемоги над власними життєвими обставинами і випробуваннями», – зазначила міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна.

На її думку, реалізовуючи послідовну політику підтримки ветеранів, держава має організувати сучасний, ефективний менеджмент у сфері адаптації ветеранів до мирного життя, невіддільною складовою якої є участь у фізкультурних та спортивних заходах.

«Для багатьох людей у всьому світі, включаючи спільноту Нескорених, COVID-19 змінив очікування, сподівання та плани. Не зважаючи на перенесення Ігор на 2022, ми впевнені, що додатковий час на підготовку дозволить збірній ще краще підготуватись до змагань і показати найвищі результати. Водночас ці зміни не означають призупинення життя всього проєкту. Наразі триває планування заходів на 2021 рік для забезпечення безперервного процесу спортивної реабілітації поранених ветеранів в Україні», – прокоментувала рішення координатор «Ігор Нескорених» в Україні, директор «СтратКом Україна» Оксана Горбач.

«Ми, ветерани, завжди готові до нових викликів. Наша місія лишається незмінною, а додатковий рік очікування – лише один із багатьох викликів, з якими ми стикаємось з того моменту, як вирішили обрати цей шлях. Ми плануємо провести цей час із користю, тренуючись та підтримуючи одне одного», – озвучив плани на рік капітан збірної Іван Рудий.

Нагадаємо, в жовтні вперше в Україні стартували віртуальні змагання для ветеранів – Ігри Нескорених 2.0 ONLINE. За результатами відбору виявили готовність долучитися до змагань з різних видів спорту 102 ветерани АТО/ООС.

Схожі публікації

Залишити коментар