Українська тенісистка Еліна Світоліна переграла першу ракетку світу Ігу Швьонтек та вийшла в півфінал Вімблдона.
Про це повідомили на сайті WTA.
Після перемоги над першою ракеткою світу Ігою Швьонтек українська тенісистка вдруге у своїй кар’єрі пройшла до півфіналу Вімблдона.
Зазначається, що у першому сеті Еліна переграла полячку з рахунком 7:5. У другій партії Світоліна поступилася у тайбрейку, однак у третьому сеті українка впевнено взяла партію з рахунком 6:2 і перемогла в матчі.
![Еліна Світоліна обіграла першу ракетку світу та вийшла у півфінал Вімблдона Еліна Світоліна обіграла першу ракетку світу та вийшла у півфінал Вімблдона](https://svitua.org/wp-content/uploads/2023/07/screenshot-2023-07-11-185823.png)
Варто зазначити, Еліна Світоліна – українська тенісистка, третя ракетка світу в рейтингу WTA у 2017, 2018 і 2019 роках в одиночному розряді, бронзова призерка Літніх Олімпійських ігор 2020 в Токіо (2021), чемпіонка підсумкового турніру WTA Finals 2018 року.
Виграла 17 турнірів WTA в одиночному розряді та два – в парному. Найуспішніша тенісистка в історії українського тенісу.