Весь час в італійській тюрмі мене намагалися спровокувати – Віталій Марків

від Стожари

Усі 1222 днів в італійській в’язниці його намагалися спровокувати, каже Марків.

За 10 місяців, поки тривало слідство, у його камері поміняли два десятки людей, говорить в інтерв’ю журналу “Країна” військовослужбовець Національної гвардії України Віталій Марків. Про це повідомляє gazeta.ua.

У колонії для особливо небезпечних злочинців “Опера” в Мілані українського бійця утримували три роки і три місяці.

“Більшість співкамерників сиділи за вбивства. Намагалися мене розговорити. Розпитували, чому в Україні війна. Казали, не розуміють, чому не йду на угоду зі слідством.

Останній співкамерник, албанець, отримав 20 років за збройне групове пограбування з тяжкими наслідками. При затриманні відкрив вогонь у відповідь. Провів із ним у камері два роки. Не товаришували, але розумілися. Він не курив, як і я. Усвідомлювали, що нам вигідно бути разом.

Читайте також: Віталій Марків нагороджений високою церковною нагородою ПЦУ – орденом Архистратига Михаїла

Усі 1222 дні в’язниці його намагалися спровокувати, каже Марків.

“У спортзалі почав задиратися чоловік. Я був готовий відреагувати: якийсь чахлик розказує мені, як жити. Підійшов в’язень із 15-річним “стажем”, ми не були знайомі. Каже: “Подивись наліво”. Там були охоронці, відеокамери. Чекали моєї реакції, щоб показати в суді”.

Читайте також: “Free Markiv!”. Українська громада б`ється за українця, як леви

Як повідомляється, повну розмову з бійцем Національної гвардії України Віталієм Марківим можна прочитати у журналі “Країна” від 21 січня 2021 року.

Читайте також: Нацгвардійця Віталія Марківа виправдав Апеляційний суд Мілана

Нагадаємо, 3 листопада апеляційний суд Італії визнав українського нацгвардійця Віталія Марківа не причетним до загибелі італійського кореспондента Андреа Роккеллі 2014-го на Донбасі. І скасував вирок у 24 роки в’язниці. Таким чином суд задовольнив клопотання захисту українського військового.

4 листопада Марків повернувся у Київ. Продовжив службу у Нацгардії. Відновлюється на третьому курсі університету МВС.

Схожі публікації

Залишити коментар