Унікальну “лазерну” навчальну авдиторію відкрили в харківському виші

У Харківському національному університеті будівництва та архітектури відкрили унікальну “лазерну” навчальну авдиторію.

Про це повідомляє Харківська міська рада.

“Лазерна” авдиторія – це мультимедійна система, аналогів якої немає в інших університетах Харкова. Вона включає 3LCD-проєктор з лазерним джерелом світла і можливістю бездротового підключення декількох користувачів, що виводить зображення на 6-метровому екрані.

За словами ректора ХНУБА Димитрія Чередника, в авдиторії, розрахованій на 220 студентів, встановлені сучасні конференц- і стереосистеми, система відеоспостереження з роботизованими камерами, які можна використовувати для організації відеоконференцій, семінарів і тренінгів. Усі парти обладнані розетками для підключення гаджетів і їх підзарядження. Також передбачений окремий зал для проведення круглих столів з TV-екраном., у виші також виконані фасадні роботи, зроблене підсвічування будівлі. 

“Надалі планується переобладнати ще одну аудиторію під BIM-проєктування (Building Information Modeling – інформаційне моделювання будівлі)”, – додав ректор.

Харківський національний університет будівництва та архітектури заснований 90 років тому. За цей час на 9 факультетах і 37 кафедрах вишу підготували понад 65 тисяч фахівців.

Як повідомлялося, в КМДА назвали київські школи, які вражають технологіями.

Схожі публікації

Залишити коментар