Українська жіноча збірна з футболу розгромно перемогла грецьку команду

Жіноча збірна України з футболу 27 жовтня в рамках кваліфікації до Євро-2022 перемогла на виїзді збірну Греції з рахунком 4: 0.

Про це інформує Радіо Свобода.

«Синьо-жовті» відкрили рахунок на п’ятій хвилині – в воротах суперниць розписалася Натія Панцулая. На 29 хвилині перевагу українок подвоїла Дарина Кравець, вона ж оформила дубль вже на 55 хвилині. А крапку в матчі поставила Надія Куніна”, – повідомляється в публікації.

Раніше в матчі проти фаворитів групи I – команди Ірландії – українки виграли з мінімальним рахунком 1: 0. Автоголом відзначилася О’Горман.

Зараз Україна займає третє місце в групі, маючи в своєму активі 12 очок. Попереду Ірландія (13 очок) і Німеччина (18 очок). Щоб вийти в наступний етап змагань українкам потрібно здобути перемогу над Чорногорією, і сподіватися на поразку ірландок в матчі з Німеччиною.

Як повідомлялося, головний тренер «Ференцвароша» Сергій Ребров підвів Підсумки матчу 1-го туру Ліги чемпіонів проти «Барселони» (1: 5).