Перше Почесне консульство України відкрилося в Азербайджані

від Комарі Альберт

27 жовтня, у вівторок, у Посольстві України в Азербайджанській Республіці  відбулася урочиста церемонія з нагоди призначення почесного консула України в місті Шемахи.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на сайт українського дипвідомства. 

«Відкриття першого почесного консульства України в Азербайджані є свідченням високої динаміки співпраці між обома країнами та створює сприятливі умови для подальшого розширення торгово-економічних, культурно-гуманітарних та регіональних зав’язків між нашими державами», – йдеться у повідомленні.

Під час церемонії посол України в Азербайджанській Республіці Владислав Каневський передав новопризначеному почесному консулу України в Шемахи  Мехралі Гасимову консульський патент та вручив службове посвідчення. Сторони підписали Угоду про функції та обов’язки почесного консула України у місті Шемахи.

Консульський округ почесного консула України у місті Шемахи охоплюватиме Агдаський, Ахсуйський, Гобустанський, Гьойчайський, Ісмаіллинський та Шемахинський райони АР.    

Мехралі Гасимов – випускник Київського інституту міжнародних відносин. Обіймав різні посади в міжнародних компаніях SAP і DeGolyer & MacNaughton Corporation, приватний підприємець.

Як повідомлялося, в Азербайджанському національному музеї килима з’явився аудіогід українською мовою.

Схожі публікації

Залишити коментар