П'ятниця, лют. 24 2017
Нарада для керівників українських асоціацій, які працюють в іспанському полі поміж наших таки земляків, ініційована Посольством України в Іспанії, відбулася в суботу, 18 лютого, в приміщенні дипломатичної установи. Зібралися на неї майже 40 представників осередків з різних куточків Іспанії: Барселони, Малаги, Валенсії, Логроньйо, Памплони, Сантандера та, звичайно, столиці й її…
Відкриття представництва СКУ в Бруселі Featured
Середа, лют. 22 2017
В понеділок 20.2.2017 року відбулосья в домі Товариства Українців Бельгії офіційне відкриття Представництва Світового Конгресу Українців (СКУ) в Бруселі. Громадський Дім Українців Бельгії знаходиться зовсім близько до Европейської будівлі, так би мовити через дорогу.
Українці в Португалії зірвали виступ посла Росії на семінарі БРІКС Featured
Вівторок, лют. 21 2017
21 лютого, представники української громади в Лісабоні завадили виступу посла РФ на заході, який проводили португальський Національний інститут оборони (IDN) та Інститут міжнародних відносин Лісабонського нового університету (IPRI UNL) на тему: Росія у системі світової безпеки.
Понеділок, лют. 20 2017
Українці в Греції долучилися до Всеукраїнської акції “ВШАНУЙ ПАМ”ЯТЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ”, яка відбулася одночасно в неділю 19-го лютого 2017 року в Римі, Лісабоні, Бразі, Мадриді, Парижі та інших містах Європи. Захід був присвячений третій річниці трагічних подій на київському Майдані Незалежності.
Українці Риму вшанували пам'ять "Небесної сотні" Featured
Понеділок, лют. 20 2017
19 лютого 2017 року близько 300 українців та італійців зібралися сьогодні у центрі Риму на площі Республіки, щоб пригадати події трьох річної давнини та вшанувати Героїв "Небесної Сотні".
Українська громада півночі Аргентини провела акцію проти російської агресії в Україні. Featured
Четвер, лют. 16 2017
Нащадки українців в Аргентині рішуче засудили військову агресію Росії та керованих нею бойовиків на Сході України. Під час акції був розгорнутий банер з надписом іспанською та українською мовами "Авдіївка, Донбас, міцно тримайтесь!"
Вівторок, лют. 14 2017
Об’єднання українців у Польщі (ОУП) започаткувало проект, спрямований на боротьбу з мовою ненависті, яка останнім часом лунає все частіше у спілкуванні українців та поляків. 
З 18 по 19 травня  2017 року в Києві пройде перший Бізнес Форум Української Діаспори Featured
Неділя, лют. 12 2017
Цього року з 18 по 19 травня 2017 року в Києві пройде перший Бізнес Форум Української Діаспори. Його організовують Українська Всесвітня Координаційна Рада разом з Торгово-Промисловою Палатою України (ТППУ).
Сторінка 1 з 63

Стрічка новин

перехід на форму додавання новини

Статистика

Наші друзі

Наша кнопка

Обмінятись банерами

<a href="http://svitua.org" target="_blank" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори">
<img src="http://svitua.org/images/banners/ctozary.gif" title="Стожари" name="Незалежний сайт української діаспори" alt="svitua.org" border="0" height="31" width="88" /></a>

Наразі на сайті