Діаспора Чикаго (США) на святі української краси і моди зібрала кошти для сил оборони

від Стожари

За час війни українське суспільство переконалося, що культура — це не лише про .творення сенсів у мирних обставинах, а й постійна робота з тим, що відбувається тут і тепер. І коли йде війна у всіх її жахливих проявах, то культура не відсторонюється від важких тем і далі є нервом суспільства.

На початку листопада 2023 року у передмісті Чикаго Niles відбулося свято краси та моди “Ukrainian People Fashion Show (Fall-Winter, 2023)”, організоване часописом діаспори “Ukrainian People”.

Свої нові колекції на розкішному подіумі залу Lone Tree Manor представили дизайнерки Оксана Караванська зі Львова та Анна Заклетська з Києва (STRIY), бренди Mate Vaman, Laurel Bridal, Ewa’s Glamour Boutique та Krymary Apparel (Іллінойс, США).

Діаспора Чикаго (США) на святі української краси і моди зібрала кошти для сил оборони

У дзеркалі білого подіуму віддзеркалювались пелюстки кольорових тіней й живих квітів, подоли шовкових сукенок й яскравих костюмів, кожушки й шубки, пишні весільні «хвости», геометричні ряди вишуканих струнких дівчат й серйозних хлопців – українське Чикаго вкотре занурилось в атмосферу фантастичної краси, загорнутої в пречудову музику. Кожний бренд не тільки мав свою “родзинку”, але й вирізнявся на тлі інших оригінальністю, унікальністю крою одягу, тканинами і цікавими дизайнерськими рішеннями.

МИ ЦЕ ЗРОБИЛИ! 11 ТИСЯЧ 500 ДОЛАРІВ НА АВТІВКИ ДЛЯ 52-ГО БАТАЛЬЙОНУ! На аукціоні, де лотом був прапор, підписаний бійцями 52 батальйону українських сил оборони, запекло, відчайдушно, шалено, до останньої хвилини, боролися дві команди – власники українських ресторанів “Velour” і “Magic Jug”. 3, 5, 6, 8 і врешті решт – 10 тисяч доларів! Перемогла засновниця і власниця ресторану “Velour” (4742 N Cumberland Ave, Chicago, IL 60656) Оля Віняк! Дякуємо від усього серця!

Діаспора Чикаго (США) на святі української краси і моди зібрала кошти для сил оборони - фото 2

У перервах між показами гостей потішили талановиті вихованці вокальних студій “Елегія” (керівник Лана Поляк) та “Оберіг” (керівник Ольга Допілко), танцювальної школи “Вишиванка” (художні керівники Павло і Оксана Федьків) та відомий український співак Василь Бондарчук. Свято моди перетворилось на тріумф української культури на американській землі.

Схожі публікації

Залишити коментар