Українка Ірина Деха втретє поспіль стала абсолютною чемпіонкою Європи з важкої атлетики

Українська спортсменка Ірина Деха виграла «золото» у вазі до 81 кг на континентальному турнірі у Єревані. Дівчина вчетверте в кар’єрі стала абсолютною чемпіонкою Європи з важкої атлетики.

Про це повідомили у Федерації важкої атлетики України.

«На чемпіонаті Європи з важкої атлетики у ваговій категорії до 81 кг Ірина Деха стає абсолютною чемпіонкою показавши неймовірні результати: 123 кг у ривку, 135 кг у поштовху та 258 кг у сумі двоборства», – йдеться у повідомленні.

У Федерації також додають, що Ірина стала першою в історії важкої атлетики за часи незалежної України чотириразовою чемпіонкою Європи.

Варто зазначити, Ірина Деха – українська важкоатлетка, майстер спорту України міжнародного класу, чотириразова чемпіонка Європи. 15 квітня 2016 року вона здобула на чемпіонаті Європи з важкої атлетики у ваговій категорії 75 кг три золоті нагороди: у ривку, поштовху та сумі багатоборства.

Загалом вона здобула сім малих золотих нагород Євро: чотири виграла в ривку, три – у поштовху.

Нагадаємо, українка Ярослава Магучіх виграла шості поспіль змагання зі стрибків у висоту в 2023 році.