Радіодиктант національної єдності: Кожен може долучитися

Не зважаючи на війну, розгорнуту російськими агресорами, у День української писемності й мови – 9 листопада об 11:00 відбудеться радіодиктант національної єдності 2022 року.

Про це повідомив член правління «Суспільного» Дмитро Хоркін в ефірі «Українського радіо».

Диктант традиційно проводиться у День української писемності й мови, і цей рік не буде винятком. Однак, у зв’язку з війною буде невелике нововведення.

Авторкою тексту радіодиктанту є українська письменниця та режисерка, членкиня Українського ПЕН Ірина Цілик, читатиме його народна артистка, Герой України Ада Роговцева.

Радіодиктант національної єдності: Кожен може долучитися

9 листопада об 11:00 увімкніть Українське Радіо чи Радіо Культура та прослухайте диктант. Також він транслюватиметься на телеканалах та діджитал-платформах Суспільного Мовлення.

У зв’язку з тим, що мільйони українців через війну опинилися в різних країнах світу, для них будуть облаштовані студії для написання диктанту. Тобто українці зможуть взяти участь у флешмобі, навіть якщо перебувають за кордоном.

«Де б ви не були, де б не знаходилися, пишіть Радіодиктант національної єдності разом із нами. Ми не перевіряємо знання, це не форма контролю. Ми хочемо, щоб цей диктант писали люди різних професій та інтересів, аби показати всьому світові, як нас багато. Головне, що ми всі об’єднаємося»,- наголошують організатори.

Раніше ми також розповідали про особливості шкільної освіти в умовах окупації.

Схожі публікації

Залишити коментар