Світовий Конґрес Українців закликав міжнародну спільноту зупинити війну Путіна проти України #SayNOtoPutin

від svit_admus

Світовий конґрес українців (СКУ) закликав міжнародну спільноту зупинити війну президента Росії Володимира Путіна проти України та запросив долучатися до кампанії – #СкажиПутіну_НІ #SayNOtoPutin.

“Сьогодні, російський Президент Путін діє нахабніше, ніж будь-коли раніше та продемонстрував свої наміри подальшого вторгнення і дестабілізації України, тож діяти потрібно негайно! Народи України, Білорусі, Казахстану, Грузії, Молдови, Польщі, Естонії, Латвії, Литви та інші постали перед серйозними загрозами для своєї національної безпеки та суверенітету”, – йдеться у повідомленні СКУ.

У СКУ наголошують, що тактика Кремля для відбудови імперії включає:

  • Захоплення влади російськими військами, або їхніми найманцями, як це нещодавно спостерігалось в Україні, Грузії та Молдові.
  • Підтримку кривавих  режимів, таких, як режим президента Білорусі Лукашенка.
  • Використання енергії як зброї для підкупу та примусу, зокрема, за допомогою газопроводу “Північний потік 2”

«Методи Путіна добре відомі, задобрення тільки заохотить його. Його імперські амбіції не обмежуються сусідніми з Росією державами, адже він продовжує дестабілізувати демократії в усьому світі», – зазначив президент СКУ Павло Ґрод.

Світовий Конґрес Українців закликає не укладати більше жодних угод з Путіним. Росія повинна дотримуватись міжнародних законів і угод, які вона підписала, або постати перед  серйозними наслідками за їх порушення. Міжнародна спільнота вимагає рішучих дій, щоб зупинити численні порушення Кремля.

“Євроатлантична спільнота має припинити свою стратегію задобрення. Ми закликаємо Сполучені Штати Америки та міжнародну спільноту розпочати введення каральних санкцій та надати потужну військову і безпекову підтримку Україні – негайно”, – наголошується у заяві.

СКУ запрошує долучатися до кампанії  – #СкажиПутіну_НІ #SayNOtoPutin. А також закликає міжнародну спільноту:

  • Вимагати від Путіна негайно вивести російські війська з України та від її кордонів
  • Зупинити запуск «Північного потоку-2»
  • Надати План дій щодо членства в НАТО та членства України в ЄС
  • Надати військову та технічну допомогу Україні

22 січня 2022 року Світовий конґрес українців закликає до всесвітньої акції «Зупиніть Путіна ЗАРАЗ!». Акція буде приурочена до Дня Соборності України, коли ми вшановуємо  річницю об’єднання українських земель у 1919 році.

До акції можна долучитися наступним чином:

У СКУ закликають діяти негайно!

Схожі публікації

Залишити коментар