Українська біатлоністка здобула “срібло” в індивідуальній гонці в італійському Антхольці

від Комарі Альберт

Біатлоністка Юлія Джима відкрила лік медалей для української команди у сезоні-2020/2021. Українська біатлоністка здобула “срібло” в індивідуальній гонці в італійському Антхольці. Вона стала єдиною біатлоністкою, яка подолала чотири вогневі рубежі без жодного промаху.

Після гонки Юлія Джима прокоментувала свій виступ. Про це повідомляє сайт Федерації біатлону України.

“Сьогодні, мабуть, мій день. Я дуже рада тому, що мені вдалося закрити всі мішені на чотирьох рубежах! Погода сьогодні дуже хороша, оскільки я люблю сніг, особливо свіжий. Траса в гарному стані. Висота, звичайно, давала про себе знати, біглося дуже не легко”, – сказала Юлія.

Джима зізнала, що їй вдалося подолати 15 кілометрів гонки завдяки підтримці тренерів, які кричали, що вона “йде” на медаль.

“Але коли їхала на фінішне коло, і мені кричали, що я борюся за медалі, це, звичайно, додало мені сил. Мені вдалося дотерпіти, я друга, і дуже рада”, – додала біатлоністка.

Для Джими “срібло” в Антхольці стало четвертим в індивідуальних гонках на етапах Кубка світу. Також для Юлії це ювілейна 25-а медаль на етапах Кубка світу.

Запорукою вдалого виступу Джими стала стрільба. Українка швидко і влучно відпрацювала на чотирьох вогневих рубежах.

Перемогу в гонці здобула австрійська біатлоністка Ліза-Тереза Хаузер. Попри хвилину штрафу вона виграла у Джими 43 секунди.

Бронзову нагороду виборола француженка Анаїс Шевальє-Буше.

57. Дар’я Блашко

Окрім Джими, участь у гонці взяли ще три українки. Віта Семеренко вирішила знятися з індивідуальної гонки.

Олена Підгрушна була близька, щоб відстрілятися на нуль, як Джима. Та на останній стрільбі Олена не закрила одну мішень. Хвилина штрафу опустила Підгрушну на 16-е місце.

Валентина Семеренко схибила по одному разу на першій та останній стрільбі. Валентина фінішувала 28-ю.

Дар’я Блашко продемонструвала найгіршу стрільбу з українок – три промахи і 57-е місце.

Як повідомлялося, четверо українських спортсменок увійшли до рейтингу кращих за 2020 рік.