Український культпростір «C Ukraine» відкрито у Чикаго

Генеральне консульство України в Чикаго (США) офіційно оголосило про відкриття першого на території Північної Америки сучасного українського культурного простору «C Ukraine», девіз якого: «привезти найкраще з України до Чикаго» («bring the best of Ukraine to Chicago»).

Про це Генконсульство повідомило на своїй фейсбук-сторінці.

«C (see) Ukraine» (@c.Ukraine.Chicago) – спільний проєкт Генерального консульства України в Чикаго, World Business Chicago та мерії Чикаго, завдяки якому місцеві українські бізнеси (Casapolis, Shokolad Pastry & Cafe, Vladimir Radutny Architects, MoLoKo, ZvUk, It’s Oksana) отримали чудовий шанс представити себе, а разом з тим українську культуру через креативні індустрії та кращих виробників одягу, їжі та техніки», – йдеться в дописі.

У ГКУ розповіли, що цей іміджевий проєкт надасть унікальну можливість жителям Чикаго та гостям міста пізнати сучасну Україну, дізнатися про її історію та внесок у світову культурну спадщину.

Окрім іміджевого аспекту, цей проєкт також несе благодійну місію – зібрати кошти на відбудову лікарні у Харківській області, яка постраждала від російських ракетних атак. Саме тому партнером проєкту є United24, де вже відкрито офіційний збір на суму 580 тисяч доларів США.

Задонативши 20 $ і більше – можна виграти один з трьох унікальних лотів (підписані Валерієм Залужним, Люком Скайвокером та Imagine Dragons).

Сучасний український простір відкритий щодня з 10:00 до 19:00 за адресою: Wrigley Building (410 N Michigan Ave, 1st Floor, North Tower).

Схожі публікації

Залишити коментар