На Буковині відкрили незвичайну масштабну виставку гарбузів

від Комарі Альберт

У селі Мамаївці під Чернівцями відкрили масштабну виставку гарбузів.

Її організували власники підприємства Vengreenery, які навесні висаджували там поле з тюльпанами.

Тут є багато фотозон – із розфарбованими “обличчями” гарбузів, квітами, гойдалкою тощо. Ними заповнені скрині, ретро-автомобіль та мотоцикл, встелене ціле поле. Гарбузи навіть плавають на воді.

Підготовка локацій зайняла близько тижня.

“Ми надихалися американською культурою. Адже саме там популярними є осінні свята, гарбузи і все в цьому дусі. Вирішили ризикнути і створити теж таку локацію для людей, хоча не знали, чи така тема відвідувачам сподобається. Не знаю на сто відсотків, але мені здається, що в Україні це перша така масштабна виставка гарбузів. Ми всією командою зібралися, обговорили ідеї. Хтось щось запропонував, інший щось своє додав, і так ми створювали всі ці локації, які ви бачите на полі”, – розповідає співвласник виставки.

Додає, що половина гарбузів була вирощена на цьому полі, ще половину закупили.

“Ми багато насіння привезли із Америки на пробу, деяке насіння закуповували тут на Україні. Іншу половину гарбузів ми купували”, – пояснив Владислав.

Попри те, що виставка лише нещодавно відкрилася, вона вже зібрала чимало позитивних відгуків.

“Людям це дуже сподобалося. В нашому інстаграмі і фейсбуці люди пишуть багато гарних відгуків. До того ж в цьому році ми розвиваємо інфраструктуру на полі. Створили тут нове кафе, туалети, гарний вхід. На це все пішло близько чотирьох місяців. Так як в нас територія велика, то в цьому році ми спробуємо запустити дитячий розважальний центр на відкритому повітрі. А ще десь за тиждень тут з’явиться найбільший в Україні надувний батут. Це суцільний батутний комплекс, який має площу 600 квадратних метрів”, – зазначає співвласник.

Організатори передбачають, що виставка діятиме до 20-25 жовтня. Проте все залежатиме від погоди.

Схожі публікації

Залишити коментар