На кінофестивалі у Парижі український фільм «ІНО» отримав почесний приз

від Комарі Альберт

На Паризькому кінофестивалі Paris Film Festival у номінації найкращий ігровий короткометражний фільм (Best Live Action Short Film) приз отримав український фільм “ІНО”. Українська кіноакадемія привітала команду фільму з почесним призом. 

«Раніше стрічку було відбрано до довгого списку номінантів на V Національну кінопремію «Золота Дзиґа» у номінації «Найкращий короткометражний ігровий фільм». Також фільм потрапив до офіційної конкурсної програми Kalakari Film Festival (Індія) і став лауреатом кінофестивалю SHORT to the Point (Румунія), де отримав відзнаку у категорії Short Fantasy», – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, фільм створено у творчій співпраці режисера-дебютанта Віктора Романюка та режисера Кадіма Тарасова, який виступив сценаристом фільму за участі Наталії Блок, а також є режисером монтажу та саундпродюсером фільму.

У головних ролях: Дмитро Коршак, Олеся Мещерякова.

Оператор-постановник – Євген Губренко. Другий режисер – Аліна Краснянська. Художник-постановник – Віктор Бучковський. Художник – Денис Апранич. Хореограф – Максим Кот. Композитори – Володимир Майданюк, Олександр Гладун, Валерій Голуб. Звукорежисер перезапису – Олег Кульчицький. Художник по гриму – Вікторія Верещак та студія пластичного гриму «Голем»: художник пластичного гриму Олег Цьось, асистент – Расін Бахтіяров. Продюсери – Аліна Краснянська та Андрій Різоль.

Фільм екранізовано за підтримки Держкіно та Міністерства культури та інформполітики. Виробництво фільму – Компанія «Вавілон».

Фестивальна дистрибуція фільму – Асоціація «Сприяння розвитку кінематографа в Україні – дивись українське!».

Як повідомлялося, в Україні стартував “марафон фільмів” до Дня незалежності #обирай_своє_кіно!

Схожі публікації

Залишити коментар