В США відбудуться віртуальні майстер-класи з петріківського розпису

від Комарі Альберт
Український історико-освітній центр в місті Сомерсет (штат Нью-Джерсі, США) запрошує на віртуальні майстер-класи з петріківського розпису під керівництвом відомої в Україні та світі майстрині «петриківки» Галини Назаренко.

Перша зустріч пройде 1 серпня, йдеться на сторінці події в Facebook.

«У цьому майстер-класі під проводом Галини Назаренко напряму з Петриківки, Україна, ви створите ваша власний витвір петриківського мистецтва», – йдеться в анонсі.

В США відбудуться віртуальні майстер-класи з петріківського розпису

До участі в заході запрошуються усі охочі віком від 12 років, незалежно від їхнього досвіду в малюванні. Майстер-клас безкоштовний і відбудеться онлайн на GoToWebinar. Зареєструватися можна тут: https://bit.ly/3j2SfXW

Детальніше про цей захід можна дізнатися за посиланням.

Наступний майстер-клас Галина Назаренко проведе онлайн 16 серпня, зазначається в анонсі. До участі запрошують дітей різного віку.

Більше інформації можна знайти тут, а зареєструватися на захід, який є безкоштовним, можна за посиланням: https://bit.ly/2Oq8Fvn.

Як зазначається на сайті Українського історико-освітнього центру, він наразі зачинений для відвідувачів через коронавірус, але пропонує чималу програму онлайн-заходів.

Постійна музейна колекція центру складається з більш як 15 тис. експонатів народного та образотворчого мистецтва, ікони та багато інших предметів, які докуентують культурну, релігійну та політичну історію українців та американських українців у США.

В архівах центру також зберігаються сотні колекцій,  що розповідають про життя і діяльність окремих українців, українських родин, організацій та парафій в США.

Як повідомлялося, оголошено проведення Всеукраїнського конкурсу малюнків та фотографій «Що для мене Україна?» до Дня Незалежності України. Взяти участь у ньому запрошують усіх молодих українців з України та діаспори.

Схожі публікації

Залишити коментар