Фотограф з України не раз здобував перемоги у американських фотоконкурсах. Одну з фотографій підписав Барак Обама. Щоб зробити вдалий кадр він годинами ходить вуличками міста, повідомляє ukrainian. Валерій Прудкий має власну студію-галерею на арт-заводі "Торпеда". Там переглядає фото і вибирає ті,…

Мазепинський дуб біля Диканьки

Вівторок, 14 березня 2017 09:34 Автор
Не збереглося. У 1934 році згоріло після удару блискавки.
Група міжнародних палеобіологів виявила найдавніші скам'янілі фрагменти життя на нашій планеті.
Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) оприлюднила перелік стійких до медпрепаратів бактерій, що становлять найбільшу загрозу для здоров'я людини.
Вчені NASA виявили сонячну систему розташовану близько 40 світлових років від Землі з семи планет.
Міжнародна група астрономів повідомляє про відкриття нової гігантської радіогалактики.
Група австралійських та новозеландських геологів опублікувала результати наукового дослідження, за яким Нова Зеландія та Нова Каледонія – не ізольовані острівні ланцюги.
Японські вчені з інституту AIST створили штучних бджіл
Сюжет цієї історії, яка трапилася у селі Соснові Теребовлянського району напередодні нового року, нагадує справжнісінький детектив. Та все за порядком.
Прізвища, що закінчуються суфіксом «енко», вважаються найбільш типовими для українців, і не тому, що становлять найбільшу групу, а тому, що практично не зустрічаються у інших слов'янських народів.
Вперше в історії незалежної України, в Новорічну ніч Президент, вітаючи українців, буде виступати не один.
Астрологи вважають, що Україні бажано скористатися всіма існуючими можливостями, провести реформи і обновитись...
Китайський палеонтолог Чінг Ліда купив на ринку на півночі М’янми поблизу кордону з Китаєм шматок бурштину, в якому знаходився хвіст динозавра з пір’ям, який жив близько 99 млн років тому.
Вчені дослідили обертання Землі від 780 року до н.е до 2015 року і підтвердили: планета гальмує
Онода Хіроо японський військовий, молодший лейтенант розвідки Імперської армії Японії. Протягом 30 років перебування у джунглях Лубангу.
Астронавт з міжнародної космічної станції Тім Копра оприлюднив зроблене з космосу фото, на якому – Дніпро. На зображенні, яке астронавт виклав у себе в Twitter, видно сам Дніпро і всі його притоки – справжнє «водяне дерево», як почали писати користувачі…