Фото «Ореста» з Азовсталі – у топ-20 найкращих світлин року за версією The Guardian

Світлина колишнього бійця полку «Азов» Дмитра Козацького потрапила до переліку 20 найкращих фото 2022 року за версією британського видання The Guardian.

Про це йдеться у публікації The Guardian. 

Йдеться про легендарне фото, яке Дмитро Козацький зробив на оточеній окупантами Азовсталі 16 травня – за кілька днів до виходу українських військових з території меткомбінату.

«Страждання жителів міста стали однією з визначальних історій війни. Під час багатомісячної облоги міста загинули тисячі людей, місто майже повністю знищили. На металургійному комбінаті “Азовсталь” трималися останні осередки опору Маріуполя. У тунелях і складах заводу разом ховалися військові та сотні мирних жителів», – зазначають у The Guardian.

На цю новину у твіттері відреагував і сам «Орест».

27-річний Дмитро Козацький (позивний Орест), три місяці перебував в оточенні російських військ на заводі “Азовсталь”, у Маріуполі. Потім, були чотири місяці російського полону та обстріл колонії в Оленівці, де тримали Дмитра.

Прес-офіцера полку “Азов” вдалось обміняти у вересні разом із іншими захисниками України.

“Моя головна фотогафія буде зроблена у день нашої перемоги”, – каже прес-офіцер полку “Азов”, Дмитро Козацький (позивний Орест). 

Нагадаємо, у травні 2022 року український військовий Дмитро Козацький (позивний Орест) опублікував у своїх соцмережах фото із заводу Азовсталь у Маріуполі.

Схожі публікації

Залишити коментар