Міжнародний проєкт «Єдність – наша сила»

від Стожари

Інститут досліджень української діаспори імені професора Любомира Винара Національного університету «Острозька академія» в партнерстві зі Світовим Конґресом Українців, Світовою Федерацією Українських Жіночих Організацій та Інформаційним порталом української діаспори всього світу «Стожари» започатковує проєкт зі збору, документування та зберігання відомостей про діяльність українських осередків за кордоном із метою допомоги Україні під час російсько-української війни – «Єдність – наша сила».

Просимо Вас взяти участь в опитуванні в межах проєкту та заповнити Google-форму.

Зібрана інформація буде зберігатися в електронному архіві Інституту, що згодом дозволить дослідникам використовувати ці матеріали. Крім того, буде підготовлено та оприлюднено звіт за результатами проєкту, після нашої Перемоги проведемо наукову конференцію про роль організацій та представників світового українства на шляху до миру.

Будемо вдячні, якщо Ви якомога швидше зможете пройти наше опитування, а також за періодичне оновлення інформації про діяльність Вашої організації в справі допомоги Україні в часі війни (матеріали можна надсилати на електронну адресу Інституту [email protected]). 

Все буде Україна! Героям Слава!

Схожі публікації

Залишити коментар