Звернення до українських громад у світі

від Стожари

Дорогі друзі!

Війна, розпочата путінською росією проти України, продовжується вже понад місяць. Збройні Сили України та український народ мужньо протистоять агресору з потужною підтримкою світового українства та багатьох країн світу.

Ми знаємо, що українські громади сьогодні роблять дуже багато, залучаючи до підтримки України своїх співгромадян.

Ви приймаєте біженців зі зруйнованих міст і сіл, проводите масові акції в підтримку України, збираєте кошти для української армії, надсилаєте чисельні гуманітарні вантажі з одягом, продуктами харчування, медичними препаратами, захисними засобами та іншим потрібним наповненням для потреб населення та ЗСУ.

Ви лобіюєте інтереси України в політичному середовищі країн поселення, бо Україні потрібно закрити небо, захистити від обстрілів населені пункти та атомні електростанції.

Потрібно якнайшвидше закрити надходження коштів до злочинного режиму в росії. Тому тут актуальними є газове та нафтове ембарго, вихід неросійських фірм із російського ринку, введення санкцій проти компаній, які продають росії стратегічні товари, в т. ч. й елементів до військової техніки, заборона можливості використання будь-якого транспорту для перевезень товарів до росії.

Ми віримо, що Україна найближчим часом стане кандидатом в члени ЄС.

Маємо перелік медикаментів, потрібних Україні, від МОЗ. Дуже актуальними є сучасні кровоспинні препарати. Наші медики говорять про потребу терапевтичних вакуумних приладів, які можуть допомогти при осколкових та інших пораненнях: https://www.acelity.com/healthcare-professionals/global-product-catalog/catalog/vac-simplicity-therapy-system, або їхніх аналогів.

Принагідно інформуємо Вас про рахунки, за якими Ви можете допомагати фінансово Збройним Силам України:

Ми хотіли б для історії зафіксувати роботу всіх громад задля Перемоги, тому незадовго на Вашу електронну адресу буде надіслано Google-форму у вигляді невеличкої анкети, яка допоможе нам зібрати дані про значну роль світового українства в підтримці України під час російсько-української війни.

Плекаємо надію, що зібрані нами відомості, їхнє подальше опрацювання стануть черговим містком єднання та зміцнення зв’язків між Україною та її дочками і синами, розсіяними по світах. До Google-форми можна буде долучати посилання на інформаційні джерела країн Вашого проживання, які порушують питання допомоги Україні та діяльність українських громад.

Також звертаємося до Вас із пропозицією запису відеороликів про діяльність Ваших громад у справі підтримки України. Вважаємо, що подібні матеріали будуть гарним прикладом для світу нашої згуртованості, незламності та єдності.

Пам’ятаємо, що крім лобіювання інтересів у суспільно-політичному полі, гуманітарної допомоги, ще одним інструментом допомоги України є культура та ламання стереотипів про її історію, яка упродовж багатьох століть викривлювалася російським агресором. Важливо, щоб світ знав не про «українську кризу», яку активно пропагує ворог, а про російсько-українську війну, яка була спричинена росією та наслідками якої є зруйновані міста, села, знищені церкви, університети, школи, викрадення і вбивства людей, грабіж, зґвалтування та багато інших злочинів російської армії.

На офіційних медіаресурсах Інституту досліджень української діаспори імені професора Любомира Винара Національного університету «Острозька академія» та Інформаційного порталу української діаспори всього світу «Стожари» ми готові публікувати повідомлення про діяльність Ваших громад, новини, які Ви бажаєте поширити про українців у країні Вашого проживання.

Ваші повідомлення можете надсилати на електронну адресу: diaspora@oa.edu.ua

Будемо вдячні Вам, якщо Ви знайдете час і допоможете нам у нашому опитуванні та надсиланні інформаційних матеріалів. Ми віримо в нашу Перемогу, ми не сумніваємося в ній. Ми вже думаємо про наше майбутнє, яке безумовно продемонструє ще більшу єдність українців із різних куточків Земної кулі.

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою

колектив Інституту досліджень української діаспори

імені професора Любомира Винара

Національного університету «Острозька академія»

Схожі публікації

Залишити коментар