Першим українським чемпіоном з MMA став Ярослав Амосов

від Комарі Альберт

Український боєць Ярослав Амосов став чемпіоном світу Bellator у напівсередній вазі. Амосов у ніч на 12 червня відібрав титул чемпіона у бразильця Дугласа Ліми.   27-річний Амосов, таким чином, став першим в історії України володарем світового поясу в цьому спорті.

Зустріч непереможного Амосова та триразового чемпіона світу Ліми була головною подією Bellator 260. На кону поєдинку був титул чемпіона світу.

Поєдинок минув під тотальним контролем українського борця. Ярослав намагався перевести бій у партер та боровся з суперником, натомість українець уникав розмінів з Лімою.

За п’ять раундів Амосов зробив 5 вдалих спроб перевести поєдинок у партер.

Найбільші неприємності для українця настали у 5 раунду. Ліма спробував зробити больовий прийом, але не зміг зафіксувати його.

• Бій пройшов повну дистанцію. Суддівські записки бою зафіксували перемогу Амосова – 50:45, 49:46, 49:46.

Нагадаємо, нещодавно відбувся черговий традиційний Міжнародний турнір з боксу «Кубок Едуарда і Олександра Погодіних» у Чернівцях.