МІОК запрошує на міжнародний круглий стіл – віртуальний відкритий простір «Українці Африки: горизонти спільного зростання»

від Стожари

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою продовжує досліджувати українські спільноти, що живуть за кордоном. Цього разу спільно з Українською асоціацією ПАР (за ініціативи її голови Дзвінки Качур) провели унікальне опитування українців Південно-Африканської Республіки, результати якого буде представлено для широкого загалу.

На заході учасники матимуть змогу довідатися: якими є українці ПАР, як вони інтегруються у нове суспільство, як зберігають свою ідентичність, як підтримують зв’язки з Україною та яким бачать своє майбутнє.У максимально інтерактивному та міжконтинентальному режимі вивчатимуть досвід українців у ПАР, який був би корисним для інших молодих українських громад у різних країнах.

Організатори – Міжнародний інститут освіти, культури та зв’зяків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» та Українська асоціація у Південно-Африканській Республіці – спільно з партнерами, Посольством України у Південно-Африканській Республіці та Світовим Конґресом Українців, запрошують до віртуального відкритого простору «Українці Африки: горизонти спільного зростання».

Що пропонують організатори на події?

  • Презентацію якісного дослідження українців у Південно-Африканській Республіці.
  • Найкращі практики від українців, які будують свою громаду там, де це складно навіть уявити.
  • «Відкриття» Африки загалом та ПАР зокрема як місця проживання українців.
  • Панельну дискусію із запрошеними гостями, відкрите обговорення та мережування.

Захід відбудеться 19 листопада 2020 року на платформі Zoom (усім зареєстрованим надішлють покликання за день до заходу). Початок о 16:00 за київським часом.

Участь у заході безплатна за умови попередньої реєстрації.

Реєстрація триватиме до 15 листопада 2020 року. За деталями звертатися на e-mail [email protected].

Схожі публікації

Залишити коментар