Беленюк виборов бронзу на чемпіонаті Європи

Спортсмен, борець греко-римського стилю і народний депутат від партії “Слуга народу” Жан Беленюк приніс Україні призове третє місце на  чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби у ваговій категорії 87 кг.

Про це він повідомив в Instagram.

Змагання проходило в столиці Польщі Варшаві. У вирішальній сутичці Беленюк переміг німця Дениса Кудлу. До цього у чвертьфіналі нардеп поступився сербу Зурабі Датунашвілі, а потім переміг у втішній сутичці хорвата В’екослава Лубуріча.

“Дуже важкий чемпіонат Європи – як фізично, так і емоційно. Але і вкрай корисний”, – прокоментував подію Беленюк.

Нагадаємо, що Беленюк у 2019 році завоював ліцензію на Олімпійські ігри, вийшовши у фінал чемпіонату світу.

Як повідомлялося раніше, заслуженому майстру спорту України, багаторазовому чемпіону світу і Європи, срібному призеру Олімпійських ігор, чемпіону і срібному призеру Європейських ігор Жанові Беленюку 24 січня виповнилось 30 років.