Вийшла англомовна версія документального фільму про вбивство Гонгадзе

від Комарі Альберт

До Всесвітнього дня свободи преси вийшла англомовна версія документального фільму “Вбивство Гонгадзе: 20 років у пошуках правди”.

Про це у Twitter повідомила журналістка Наталія Гуменюк.

Україномовна прем’єра документального фільму відбулася у вересні 2020 року. Фільм знятий українською громадською організацією “Лабораторія журналістики суспільного інтересу”.

Читайте також: В Україні стартує “марафон фільмів” до Дня незалежності #обирай_своє_кіно!

Тепер фільм, що розповідає історію вбивства політичного журналіста та співзасновника одного з перших і найвпливовіших інтернет-видань країни “Українська правда” можна подивитися англійською.

Переклад фільму здійснили за фінансової підтримки кампанії Європейського Союзу “Рухаємось вперед разом”.

Хоча виконавці вбивства засуджені, але за два десятки років офіційне слідство так і не встановило замовника – і у колег Гії Гонгадзе залишаються запитання.

У фільмі Максима Камєнева, Наталі Гуменюк та Анни Цигими їх ставлять і відповідають на них відомі журналісти, які займалися справою Гонгадзе, а також близькі й друзі Георгія.

У стрічці про справу Гонгадзе говорять Олена Притула, Євген Глібовицький, Лаврентій Малазонія, Олег Єльцов, Юлія Мостова, Сергій Рахманін, Мустафа Найєм, Сергій Лещенко, Олексій Степура, Валерій Калниш, Севгіль Мусаєва, Коба Аланія, Мирослава Гонгадзе.

Ця стрічка створена за підтримки кампанії Європейського Союзу “Рухаємось вперед разом”, CFI, Посольства Королівства Нідерландів в Україні, USAID, Інтерньюз та Посольства США в Україні.

Як ми повідомляли, Український фільм “Пульс” змагатиметься за нагороди двох міжнародних кінофестивалів

Схожі публікації

Залишити коментар