В Україні стартував новий сезон проєкту “Кіно заради Перемоги!”

В Україні розпочався новий сезон проєкту “Кіно заради Перемоги!”, який триватиме до жовтня.

Про це йдеться на офіційній сторінці Держкіно у Facebook.

Покази проходитимуть завдяки кіномобілю в кожному куточку України: від Дніпровщини до Волині. Українське кіно покажуть в містах і селах, у військових частинах з метою підтримки військовослужбовців.

Амбасадорами проєкту є Ада Роговцева, Ірма Вітовська, Богдан Бенюк, Ахтем Сеітаблаєв та Олексій Тритенко, а також представники українських національних фільмів. На глядачів чекатимуть цікаві презентації та спілкування.

Наразі проєкт провів понад тисячу показів, об’їздив 22 області України, отримав відзнаки на національному і міжнародному рівні, та тисячі усміхнених облич.

Кінопокази Національного туру «Кіно заради Перемоги!» організовано Асоціацією “Дивись українське!” та Командуванням Сил Логістики. Координатор від Асоціації — Святослав Ризоль.

Проєкт реалізується за ініціативи Офісу Президента України, Державного агентства України з питань кіно, Асоціації “Дивись українське” за підтримки фонду “МХП-Громаді” та компанії Deloitte в Україні, за сприяння компанії “Вавілон”, ГО “УкрКіноФест”, ГО “Спілка підприємців теле та кіноіндустрії”, окремих підрозділів Збройних Сил України та Національної гвардії України у взаємодії з обласними військово-цивільними адміністраціями та Національної поліції України.

Схожі публікації

Залишити коментар